

Powstał bieżnik 30x70cm z kordonka bawełnianego maxi. Wiem, że niektórzy nie lubią z niego robić, bo sztywny - zwłaszcza biały. Ale zdradzę wam sekret.
Świeżo wyjęty z oryginalnego opakowania rzeczywiście jest sztywny, ale jak trochę poleży i złapie powietrza, to robi się duuużo sympatyczniejszy w pracy :)
Schemat nie pamiętam skąd pochodzi, ale na pewno z netu. Szydełko 1,5mm





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz