środa, 6 stycznia 2016

BIEŻNIK Z ŻONKILAMI - 6/366




Zima się coś zrobiła, śniegiem sypnęło, ale równocześnie zrobiło się cieplej od słoneczka.



Powstał bieżnik 30x70cm z kordonka bawełnianego maxi. Wiem, że niektórzy nie lubią z niego robić, bo sztywny - zwłaszcza biały. Ale zdradzę wam sekret. 


Świeżo wyjęty z oryginalnego opakowania rzeczywiście jest sztywny, ale jak trochę poleży i złapie powietrza, to robi się duuużo sympatyczniejszy w pracy :)



Schemat nie pamiętam skąd pochodzi, ale na pewno z netu. Szydełko 1,5mm 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz