Wyczarowane ręcznie przy pomocy szydełka i drutów
Bardzo ładna ;) i szczerze mówiąc też muszę pomyśleć o nowej serwetce do koszyczka bo faktycznie się nie obejrzymy a nadejdą święta. Pozdrawiam
Bardzo ładna ;) i szczerze mówiąc też muszę pomyśleć o nowej serwetce do koszyczka bo faktycznie się nie obejrzymy a nadejdą święta. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuń