sobota, 2 stycznia 2016

NO TO ZACZYNAMY




Szydełkowania jakoś nigdy specjalnie nie lubiłam....
aż pewnego dnia....
..... i tak, prawie codziennie, powstają teraz nowe cuda :)

http://handmadebyfrape.blogspot.com/2014/06/no-to-zaczynamy.html#more

Ponieważ brakowało nam firanki w naszym osiołku - tak więc ona poszła na pierwszy plan.
Dlaczego taka niesymetryczna? Otóż koło okna znajduje się kuchenka - więc tak na wszelki wypadek trzeba było ją skrócić :)
A i przy okazji naszych podróży pochwalimy się tu i ówdzie naszym blogiem  - a co :)



szydełko 1,5 mm
materiał: kordonek maxi 
masa: 110g
wymiary: 90 cm x 40/32 cm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz