poniedziałek, 25 stycznia 2016

AHH TE PODWÓJNE 18/366

Gdy zobaczyłam ten wzór na jednej ze stron, wiedziałam że będzie mój. Powiedzieć łatwo - trzeba jeszcze zrobić, więc do dzieła.



Z początku szło łatwo, słupek po słupku, do czasu jak uświadomiłam sobie, że cała reszta to nic innego jak same słupki podwójne. 


I wtedy przypomniałam sobie jak ja nie znoszę ich robić. Ale cóż trzeba było podjąć wyzwanie skoro powiedziało się już "A"


 Opłacało się? Jak myślicie? :)


Maxi 6282 około 130g, szydełko 1,5mm - bez rozciągania około 75-80 cm




3 komentarze:

  1. Bardzo ladna (-: Tez se taka zrobie - dzieki za wzor.

    OdpowiedzUsuń
  2. tylko cierpliwości wymaga :), zwłaszcza jak się za podwójnymi nie przepada :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna serweta, podziwiam wytrwałość, opłacała się to pewne :)

    OdpowiedzUsuń