Byłem już wielu miejscach, pół świata zjeździłem, ale na bloga trafiam dopiero teraz :)

Mam około 150 cm średnicy, żeby nie być zbyt ciemnym wybrałem sobie kolor kremowy jako dodatek. No i jak się prezentuję ? :)
Jestem z maxi jasny ecru (3 motki) i czekoladowy (1 motek)
Trochę z nas zostało więc do kompletu powstało co nieco :)
wykorzystano wzór z netu





Piękny, moje klimaty i wielkość ;)
OdpowiedzUsuńteż mi się bardzo, bardzo podoba - nieskromnie :)
OdpowiedzUsuń