środa, 13 stycznia 2016

DO KOSZYCZKA - 13/366



Wiem, wiem zaraz powiedzie "gdzie tam o Wielkanocy". Jeszcze jedne święta dobrze się nie skończyły :) Ale w tym roku zanim się obejrzycie będą już kolejne - zatem pora zacząć sezon :D





1 komentarz:

  1. Bardzo ładna ;) i szczerze mówiąc też muszę pomyśleć o nowej serwetce do koszyczka bo faktycznie się nie obejrzymy a nadejdą święta. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń